Par Overly

 
Overly ir pirmā un vienīgā aģentūra Baltijas valstīs ar galveno fokusu uz papildinātās realitātes risinājumu izstrādi un citām interaktīvajām tehnoloģijām.
Overly ir digitālā aģentūra ar galveno fokusu uz papildinātās realitātes risinājumu izstrādi. Tāpat mums ir arī plaša pieredze arī dažādiem citiem interaktīviem risinājumiem, piemēram, kustību sensoru programmēšanu (Kinect u.c.), virtuālās realitātes briļļu risinājumu izstrādi (Oculus) un citām aizraujošām, jaunākajām tehnoloģijām.
 
 

Services

Jaudīgas idejas Jaudīgas idejas

Ideju izstrāde

Ikdienā skatāmies caur trīsacainām brillēm, līdz ar to lietas redzam nedaudz citādāk. Jau ierastām situācijām un problēmām spējam atrast jaunus, vēl neredzētus risinājumus. Jebkurai jūsu problēmai vai uzdevumam varēsim piedāvāt vairākas radošas idejas, izmantojot jaunākās un drosmīgākās mūsdienu tehnoloģijas.
Programmēšana Programmēšana

Programmēšana

Viss neiespējamais ir iespējams - ar šādu mantru uzsākam katru projektu un atkožam vissarežģitākos uzdevumus. Programmējam papildinātās realitātes, virtuālās realitātes, kustību sensoru un citus interaktīvos risinājumus.
Saturs Saturs

Satura izstrāde

Pateicoties vairākiem pieredzes gadiem IT jomā, varam droši teikt, ka esam atraduši savas jomas profesionālākos, uzticamākos un vienkārši labākos cilvēkus. Ar viņiem apvienojot spēkus, spējam piedāvāt kvalitatīvu saturu jebkuram projektam.
Apkalpošana Apkalpošana

Apkalpošana

Liela daļa mūsu veidoto projektu ir paredzēti ilgstošai lietošanai, tāpēc piedāvājam augstas kvalitātes programmatūru apkalpošanas darbus - regulāru rezultātu analīzi, piedāvājumus to uzlabošanai, jaunu uzlabojumu veikšanu, tehniskās apkopes u.c.
 
 

Mūsu komanda

Overly komandā varam lepoties ar iespējams trakākajiem un spēcīgākajiem cilvēkiem! Padod mums ziņu, ja varam kā palīdzēt!
Edgars Apermanis

Edgars Apermanis

+371 28009915

Edgars@Overly.lv

Ainārs Kļaviņš

Ainārs Kļaviņš

Ainars@Overly.lv

Gatis Zvejnieks

Gatis Zvejnieks

Gatis@Overly.lv