How it works

 
 
Mūsdienās mēs dzīvojam divās paralēlās pasaulēs - fiziskajā un digitālajā.
Overly ir aplikācija, kas šīs divas pasaules savieno vienā, padarot mūsu dzīvi vieglāku, un, pats galvenais, interesantāku!
 
 
 

Pasākumiem

Seminārs, konference, sporta pasākums vai vakara balle – Kinect fotosiena ir lielisks veids kā izklaidēt pasākuma dalībniekus. Automātiski brendotas un noformētas bildes, kas acumirklī digitāli vai taustāmā veidā nododamas pasākuma dalībniekiem. Bet varbūt pasākuma ielūgums, kas skenējams ar Overly, un atdzīvojas, parādot video uzaicinājumu?
 
Positivus 2015
Izmēģini

Positivus 2015

Lattelecom 2015 / Jūlijs

CSDD - Skaties ceļam acīs!
Izmēģini

CSDD - Skaties ceļam acīs!

CSDD 2015 / Decembris

 
 

Reklāmas kampaņām

Pievieno stāstu un patiesas emocijas savai reklāmas kampaņai! Gandrīz katrs reklāmas materiāls var tikt atdzīvināts ar Overly aplikāciju - vides stendi, reklāmas žurnālos un presē, plakāti. Pat produkta iepakojums, ko reklamē!
 

Prezentācijām

Piešķir interaktivitāti savai prezentācijai – virtuālā un papildinātā realitāte acumirklī piesaistīs auditorijas uzmanību un padarīs Tavu prezentāciju neaizmirstamu!
 
Momentum izstāde
Izmēģini

Momentum izstāde

Tribe Riga 2015 / Novembris

Rīgas dome / Techindustry 2015
Izmēģini

Rīgas dome / Techindustry 2015

Rīgas Domes Attīstības departaments 2015 / Decembris

 
 

Muzejiem un izstādēm

Papildinātā realitāte un virtuālā realitāte ir viena no lielākajām tendencēm jauno muzeju būvniecībā. Tā piesaista jaunus apmeklētājus, izglīto un izklaidē! Īpaši personalizēti risinājumi šajā sfērā ir galvenā panākumu atslēga.
 

Drukātie mediji

Žurnāls kā izklaides platforma. Dod iespēju lasītājam papildināt raksta iespaidu - noskatīties interviju, sadzirdēt mūziķa jauno skaņdarbu, sajust emocijas un raksturu! Bet varbūt - ielūkoties kārdinošas fotosesijas aizkulisēs?
 
Žurnāls Lilita
Izmēģini

Žurnāls Lilita

Lilita 2015 / Maijs

Mēbeļu piemērs
Izmēģini

Mēbeļu piemērs

Ovelry 2014

 
 

Mēbeļu un tehnikas pārdošana

Ielikt dīvānu somā un, aiznesot mājās, pielaikot interjeram? Noliekot A4 lapu uz grīdas un paskatoties caur Overly aplikāciju, klienta istabā parādās jebkas, ko veikalā vai katalogā var apskatīt. Ar ierastiem pieskārieniem pamainīt krāsas, dizainu vai pašu mēbeli, un pēdējais solis – nospiest pogu, lai pasūtītu un saņemtu preci.

 

 

 
 
↓     ↓
NEXT