Risinājumi

1
Papildinātā realitāte

Overly ir pirmais un vienīgais uzņēmums Baltijas valstīs, kas specializējas papildinātās realitātes tehnoloģijā. Esam izstrādājuši ne tikai papildinātās realitātes platformu Overly, bet esam radījuši arī ļoti iespaidīgus individuālos risinājumus. 

2
Mobilo aplikāciju izstrāde

Ņemot mūsu pieredzi vairāku mobilo aplikāciju un spēļu izstrādē, piedāvājam profesionālu mobilo aplikāciju izstrādi - sākot ar koncepta izstrādi, līdz aplikācijas publicēšanas aplikāciju veikalos un uzturēšanu. 

3
Citi interaktīvie risinājumi

Pateicoties Overly lielajai pieredzei, realizējam arī citus interaktīvus risinājumus ar skārienjūtīgajiem ekrāniem, Kinect kustību sensoriem, virtuālās realitātes brillēm Oculus un citām jaunākajām tehnoloģijām. 

 
Papildinātā realitāte Mobilo aplikāciju izstrāde Citi interaktīvie risinājumi

Mūsu darbi

Cosmopolitan 2015

Cosmopolitan

Positivus 2015

Lattelecom

Pilna Bilde

Žurnāls IR

 

Our clients loves us

Darba procesā Overly komanda ir arī tava komanda. Tās nav divas ierakumu puses. Tas palīdz sasniegt kvalitatīvu rezultātu, labi padarītu darbu.

Overly.lv ir mūsdienīgi, atbildīgi, radoši, korekti un veiksmīgi spēj pielāgoties situācijai mainoties klientu domām! Izmēģiniet! 

Overly ir lielisks jaunums, kas iekustina žurnāla saturu. Kā nesen tviterī izteicās Kluba lasītājs Māris Resnis: «Ziņkārība vienmēr ir virzījusi cilvēci. Tā jaunā «rotaļa» ar Overly padara žurnālu par 99% aizraujošāku.» 

Lai gan aptaujās un privātsarunās vīrieši atzīst, ka kailfoto nebūt nav galvenais faktors, kāpēc tiek pirkts žurnāls, pieredze ar Overly rāda – lielai daļai visvairāk patīk ielūkoties tieši pikanto sesiju aizkulisēs.

Baltic Travel Group ir priecīgi par iespēju sadarboties ar jaunu, mūsdienīgu un kreatīvi domājušu Overly komandu. Gan uzņēmuma darbinieki, gan sadarbības partneri un klienti atzinīgi novērtēja inovatīvi veidoto apsveikuma kartīti. Ļoti atsaucīgi, pozitīvi un saprotoši darbinieki, kuri ne tikai ņem vērā klientu vēlmes un iegribas, bet palīdz atrast vispiemērotāko risinājumu. Noteikti pozitīva vērtējama sadarbība arī uz priekšdienām! :)

 
Kaspars Eglītis

Kaspars Eglītis

Owner

Laura Līdaka-Ambrazēviča

Laura Līdaka-Ambrazēviča

Pasākumu organizatore

Aivars Pastalnieks

Aivars Pastalnieks

Žurnāls Klubs

Līva Freidenfelde

Līva Freidenfelde

Mārketinga vadītāja

 
 
 

Esi ieinteresēts?

Sazinies ar mums